Poznajmy się bliżej!

Jestem dyplomowanym kosmetologiem i wizażystką, która swoją wieloletnią miłość do kosmetyków i upiększania przekształciła w wymarzony biznes. 

Dla swoich Klientek stworzyłam piękne, przytulne i profesjonalne studio, które pozwala mi realizować swoją misję, jaką jest dodawanie kobietom pewności siebie poprzez makijaż – wkładam w to całe serce i w tym spełniam się w 100%.

Kocham makijaż użytkowy! Uwielbiam obserwować, jak w trakcie makijażu zmienia się cała postawa Klientki! Jej błysk w oczach jest dla mnie nieopisaną radością i największą nagrodą. 

Tą ogromną miłością do makijaży użytkowych staram się zarazić przyszłe wizażystki na swoich szkoleniach. Przekazuję im wiedzę i doświadczenie zdobyte na przestrzeni 10 lat intensywnej pracy w tym pięknym zawodzie. Uczę, jak dodać Klientce pewności siebie za pomocą makijażu tak, aby zapamiętała nas na długo 

i chciała wrócić przy każdej kolejnej okazji.

Moje kursantki bardzo szybko stają się samodzielnymi, świetnymi wizażystkami. 

Twoja makijażystka na ślub!

Specjalizuję się w makijażu ślubnym – wydobywam z moich wspaniałych Panien Młodych wszystko, co najpiękniejsze i sprawiam, że w tym najważniejszym dniu czują się, jak milion dolarów. Zabawne, że kilka moich PM wybrało wcześniej mnie, jako swoją makijażystkę na ślub, a dopiero później męża 😉

 

 

 

Masz dość ogólnikowych porad z YouTube!
Dobrze trafiłaś! Zajrzyj do mojej oferty

Masz dość ogólnikowych porad z YouTube!
Dobrze trafiłaś! Zajrzyj do mojej oferty