Aleksandra Gryszkiewicz

Agnieszka Kurzaj

Wiktoria Adamczewska

Aleksandra Gryszkiewicz

Moja prawa ręka, z wykształcenia magister zarządzania bezpieczeństwem państwa, a od 3 lat makijażystka w MW Makeup Studio. Pasja do makijażu rozpoczęła się 8 lat temu, zainspirowana pojawiającą się na portalu YouTube coraz to większą ilością kanałów o tematyce Beauty. Wszystko zaczęło się od odtwarzania tutoriali makijażowych na sobie, przyjaciółkach i rodzinie. Swoją wiedzę, doświadczenie i styl rozwijała odbywając kursy u topowych makijażystów w Polsce. Pracę w moim studio rozpoczęła zaraz po odbyciu u mnie kursu „Zostań Wizażystką”, podczas którego pokazała mi, że muszę mieć ten talent w swoich szeregach. 

Miłośniczka kolorów, eksperymentowania w makijażu, dodawania od siebie czegoś innego, intrygującego i niebanalnego : ) Wymagające klientki nie stanowią dla niej żadnego wyzwania – realizuje nawet najbardziej szalone pomysły, zachowując przy tym własną estetykę. Jej perfekcjonizm zauważalny jest nie tylko w makijażach, ale także podczas zabiegu liftingu rzęs, który jest niezwykle uwielbiany przez nasze klientki. Ponadto, Ola uwielbia przekazywać swoją wiedzę i tricki makijażowe, utrwalane przez lata, podczas lekcji makijażu na własny użytek prowadzonych w naszym studio. Od niedawna – ekspertka opalania natryskowego.

 • USŁUGI

  makijaże ślubne i okolicznościowe
 • USLUGI

  makijaże ślubne i okolicznościowe

Agnieszka Kurzaj

Magister sztuki, absolwentka wydziału technologii materiałowej i wzornictwa tekstyliów na Politechnice Łódzkiej. Artystka z krwi i kości – swoją wiedzę i poczucie estetyki sprawnie przeniosła na sztukę makijażu, w zaskakujący sposób łącząc kolory dopasowane do urody klientek. Przygoda z makijażem zaczęła się już na studiach podczas realizacji przeróżnych projektów artystycznych. Zanim rozpoczęła pracę w MW Make Up Studio odbyła w nim 4 miesiące praktyk zawodowych, które perfekcyjnie przygotowały ją do pracy z klientką, a następnie zaliczyła profesjonalne szkolenia z naszych technik. Fanka mocnego oka i kresek. Uwielbia dodawać akcenty kolorystyczne do klasycznych makijaży

 • USŁUGI

  makijaże ślubne i okolicznościowe
 • USLUGI

  makijaże ślubne i okolicznościowe

Wiktoria Adamczewska

Studentka zarządzania biznesem i zasobami ludzkimi na Uniwersytecie De Montfort w Leicester (Anglia). Z makijażem związana od 3 lat, doświadczenie zdobywała zarówno malując klientki w Anglii jak i w Polsce. Stale szkoli się pod okiem profesjonalistów, zawsze głodna wiedzy i nowych umiejętności. Swój szybki rozwój zawdzięcza dużej determinacji i miłości do malowania. Do klasycznych makijaży kocha dodawać „pazura” – jej konikiem są mocno podkreślone oczy, ale świetnie czuje się również w subtelnych, delikatnych lookach. Jej ukrytą miłością okazały się matowe makijaże oka.

 • USŁUGI

  makijaże ślubne i okolicznościowe
 • USLUGI

  makijaże ślubne i okolicznościowe

Te wszystkie podkłady i pudry to dla ciebie czarna magia?
Dobrze trafiłaś! Chętnie CI POMOGĘ!

wspólne do Mój zespół na dół strony zamiast pędzli

Te wszystkie podkłady i pudry to dla ciebie czarna magia? Dobrze trafiłaś! Chętnie CI POMOGĘ!